Řecká obec Karviná - Ελληνική κοινότητα Κάρβινα
DomůNovinkyOdkazyKontakt##Fotogalerie#F.A.Q.
 
 
 
Hlasování
Výběr jazyka
Hlavní nabídka
Hlavní stránka
Zprávy
Ze života obce
Akce naší obce
Fotogalerie
Zajímavé stránky (odkazy)
Recepty
Hledání
Přebíráme...
-- -- -- --
Blog
TAVLI - soutěž
Nea Elpida
Podporují nás

Logo Karviné


Logo Moravskoslezský kraj


Logo Ministerstvo kultury 
Z naší fotogalerie
Přihlášení

Zapomenuté heslo
 
Hlavní stránka
Vybíráme z bleskovek
Velikonoční recepty
Řecké recepty k velikonocím naleznete v tomto odkaze.
 

Na pomoc Wawrzosovým Tisk E-mail

Nadace Naše dítě a Seznam zřídily sbírku na
pomoc rodině postižené dívky.

(převzatá zpráva)

Dcera manželů Wawrzosových Ela se narodila předčasně a prodělala dětskou mozkovou obrnu. Zakoupenou Škodu Octavia, která jim byla odcizena, využívali k převozům dcery na rehabilitace do stacionáře v Ostravě.


Rodiče těžce postižené pětileté holčičky si auto pořídili, aby s dcerou mohli denně dojíždět na rehabilitace do Ostravy. Na koupi vozu jim přispěla karvinská radnice dotací ve výši sto tisíc korun, kterou bude muset nyní rodina vrátit, protože řečeno úředním jazykem "předmět dotace zanikl“. Radnice proto nyní rodině připravuje splátkový kalendář. Po zveřejnění článku na serveru Novinky.cz a v deníku Právo byly obě redakce okamžitě zavaleny množstvím e-mailů s
nabídkami finanční pomoci. Poté vzniklo za přispění nadace Naše dítě ve spolupráci se společností Seznam.cz a za mediální podpory Novinek, serveru Proženy.cz a deníku Právo konto s číslem 3300033/0300 a variabilním symbolem 2222.


Všichni, kteří chtějí přispět rodině Wawrzosových z Karviné, které zloději ukradli automobil sloužící postižené pětileté dívce, již mohou posílat své finanční dary na konkrétní účet. Sbírku otevřela nadace Naše dítě ve spolupráci se společností Seznam.cz a za mediální podpory serverů Novinky.cz a Proženy.cz.

 

Rádi bychom připomněli, že otec malé Eli je člen naší obce, Stavros Wawrzos.

 
< Předch.   Další >
 
Hlavní stránkaKontaktZprávyOdkazy
Jsme taky na Facebooku
Řecká obec Karviná

Propagujte i svojí stránku
Obrázky z naší činnosti
foto017 035-2 IMG_9225
Sekce
doob©2007